Wycinanie laserowe

Z uwagi na wiele pozytywnych czynników, wycinanie laserowe cieszy się dziś coraz większą popularnością. Co najważniejsze, jest to najszybsza i najbardziej precyzyjna metoda obróbki metalu. Dzięki niej można uzyskać dokładność nawet do 0,1 mm. Ponieważ cięcie laserowe odbywa się bezdotykowo, wycinane elementy są nienaruszone, mają idealnie gładką i równą powierzchnię oraz zachowują wysoką jakość. Programy technologiczne gwarantują produktywizację przebiegu cięcia laserowego i dużą oszczędność materiału. To wszystko dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz stałej kontroli wykwalifikowanych pracowników. Wycinanie laserowe pozwala na wytworzenie dowolnej ilości egzemplarzy, o dowolnych kształtach, przy zachowaniu stuprocentowej powtarzalności.

Fachowe wykonawstwo

Zakład Usług Przemysłowych APEIRUS stosuje metodę wycinania laserowego od samego początku działalności, dlatego z powodzeniem możemy nazwać się specjalistami w tej dziedzinie. Dzięki niej jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń i wykonać nawet najbardziej skomplikowane kształty i otwory.

Doświadczenie i niezawodność

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, zapewniamy sprawną i szybką realizację zlecenia, a także konkurencyjne ceny. To wszystko za sprawą zaawansowanej technologii, jaką oferujemy oraz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy doskonale rozumieją potrzeby naszych klientów.