Obróbka skrawaniem CNC

Dzisiaj większość elementów formowanych poprzez obróbkę skrawaniem jest wykonywana na maszynach sterowanych numerycznie. Konwencjonalne urządzenia są wypierane przez obróbkę skrawaniem CNC, która staje się coraz bardzo popularna. Wykorzystywana jest w niemal każdej dziedzinie przemysłu. Polega na odcinaniu małych części obrabianego materiału, które są następnie przerabiane na wiór. Jeżeli jesteś zainteresowany obróbką skrawaniem CNC, zapraszamy do skorzystania z oferty ZUP APEIRUS.

ZALETY OBRÓBKI CNC

Obróbka skrawaniem CNC to bardzo szybki proces połączony z wysoką jakością wykonania. Dzięki temu, że pozwala osiągać pożądane kształty, można dzięki niej uzyskiwać skomplikowane powierzchnie oraz dowolne, precyzyjne krzywizny.

Obróbka skrawaniem CNC pozwala na bardzo duże zwiększenie wydajności, dokładności i uzyskanie wysokiej jakości detali. Dodatkowo umożliwia znaczące obniżenie kosztów produkcji. Maszyny sterowane numerycznie nieustannie się rozwijają, a dzięki nim mają szansę rozwinąć się także inne obszary przemysłu.

FREZOWANIE CNC

Frezowanie to szczególny rodzaj obróbki, który wymaga wyjątkowej precyzji. Ponieważ zależy nam na spełnieniu oczekiwań każdego klienta, dbamy o dokładne odwzorowywanie wymiarów oraz kształtów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu specjalistycznych frezarek i frezów.

Dysponujemy najnowocześniejszymi frezarkami sterowanymi numerycznie, które obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników. Mogą zatem Państwo liczyć na nienaganne wykonanie każdego, nawet bardzo wymagającego zamówienia.

TOCZENIE CNC

Toczenie jest jedną z głównych gałęzi obróbki skrawaniem, stosowaną do uzyskiwania przedmiotów i elementów najczęściej w formie obrotowych brył. Toczenie CNC stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych metod toczenia. Poddanie przedmiotów obróbce na maszynie sterowanej numerycznie pozwala na otrzymanie precyzyjnych efektów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z ZUP APEIRUS. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację, najwyższą jakość, dokładność oraz konkurencyjne ceny. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o potrzeby naszych klientów.