Malowanie

Zakład Usług Przemysłowych APEIRUS zajmuje się malowaniem powierzchni metalowych. Stosując się do wszelkich norm, malowanie poprzedzamy dokładnym przygotowaniem powierzchni. W tym celu wykonujemy czyszczenia strumieniowo-ścierne. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do współpracy.

SPOSÓB NAKŁADANIA FARB

Sposób, w jaki nakłada się farby jest wbrew pozorom niezwykle istotny i w efekcie wpływa zarówno na jakość, jak i trwałość. Właśnie dlatego z największą starannością i dokładnością podchodzimy do tego procesu. Gwarantujemy, że efekty będą zachwycać najwyższą jakością i stanowić doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE

Proces wykonania zabezpieczenia antykorozyjnego jest skrupulatny i drobiazgowy. Polega na oczyszczeniu powierzchni przy wykorzystaniu obróbki strumieniowo-ściernej. Następnie dokonuje się oceny profilu powierzchni, po czym można już z powodzeniem wykonać zabezpieczenie antykorozyjne. Cały proces podlega stałej kontroli jakości.

DOŚWIADCZENIE I PRECYZJA

Wybierając sposób nakładania zwracamy szczególną uwagę zwłaszcza na rodzaj malowanej powierzchni, metodę jej przygotowania, rodzaj farby, jakiej zamierzamy użyć, a także warunki, w jakich będziemy wykonywać malowanie. Dzięki nowoczesnym sprzętom i doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.