ZUP APEIRUS

Zakład Usług Przemysłowych APEIRUS działa na rynku już ponad trzynastu lat. Od 2005 roku stale rozwijamy się i zdobywamy doświadczenie w zakresie tworzenia części i zespołów maszyn i urządzeń, serwisu urządzeń przemysłowych, a także wykonawstwie, montażu oraz dostawie maszyn i urządzeń urządzeń dla przemysłu. Specjalizujemy się w wycinaniu laserowym, gięciu i walcowaniu blach, obróbce skrawaniem CNC, spawaniu, obróbce strumieniowo-ściernej oraz malowaniu.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Przez wiele lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki projektów zarówno dla klientów krajowych, jak i zagranicznych. Wielu z nich na stałe podjęła z nami współpracę, ceniąc w nas solidność, sumienność oraz profesjonalizm.

Polityka jakości Strategia rozwoju

PROFESJONALNA WSPÓŁPRACA

Z największą starannością podejmujemy się każdej realizacji i robimy wszystko, by współpraca z nami była szybka, sprawna i komfortowa. Najwyższą jakość usług w ZUP APEIRUS zapewniają profesjonalne i nowoczesne urządzenia oraz doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników. Szczególnie zwracamy uwagę na wszelkie uwagi, sugestie oraz prośby naszych klientów, a potem rzetelnie wcielamy je w życie. Naszym celem jest, by na koniec każdej współpracy kontrahent był w pełni zadowolony.

Polityka jakości Strategia rozwoju

DLACZEGO MY?

Każdy, kto podejmuje z nami współpracę, podkreśla, że nasi profesjonalni pracownicy, dzięki innowacyjnym technologiom i bogatemu doświadczeniu, są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. To z kolei przekłada się na zaufanie, którym darzą nas klienci. Współpraca z ZUP APEIRUS to pewność niezawodności. Serdecznie zapraszamy!

  • JAKOŚĆ
  • PROFESJONALNA
    KADRA
  • INNOWACYJNE
    TECHNOLOGIE
  • DOŚWIADCZENIE